BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Appliquer 13592600
nr 1359 2600
Appliquer
Ett par. Höjd: ca 60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:15:07
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)